Kategorie
agile Scrum

Podcasty o Agile

Podcasty są coraz bardziej popularne. Łatwo się je słucha, łatwo znaleźć taki który nas zainteresuje. O Agile, Scrumie mamy ich kilka, które warto posłuchać. Mi najłatwiej słucha i wyszukuje się na Spotify. Ale większość podcastów jest dostępna też na innych mediach. To lista podcastów o Agile, Scrum i innych zwinnych metodach.

Porządny Agile

Jeden z lepszych i silnie ukierunkowanych na Agile polskich podcastów. Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik wiedzą dużo o zwinnym działaniu i chętnie się tą wiedzą dzielą.

Więcej o podcaście na stronie: porzadnyagile.pl

Mateusz Żeromski – Agile, Scrum, Develop

Mateusz Żeromski jest mocno osadzony w Scrumie. Jest jego w pełni zaangażowanym ewangelistą. Agile Coach na całego ;). Jako twórca podcastów dopiero zaczyna ale warto go obserwować.

Więcej o podcaście na stronie: mateuszzeromski.pl/podcast/

Menedżer Plus Podcast – Mariusz Chrapko

Menedżer Plus nie jest 100% podcastem o Agile. Dużo tu też interesujących rzeczy dotyczących byciu nowoczesnym menedżerem. Mariusz Chrapko jest autorem książki: Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami.

Więcej o podcaście na stronie: mateuszzeromski.pl/podcast/

Kanban przy kawie

Podcast poświęcony wszystkiemu co związane z Kanbanem w pracy intelektualnej, twórczej, IT. Prowadzi Radek Orszewski – praktyk, coach i trener Metody Kanban.

Więcej o podcaście na stronie: kanbanprzykawie.pl

#Białko

Łukasz Bręk i Tomasz Dzierżek prowadzą blog bialko.eu ale na swoim kanale na YouTube opublikowali już ponad 150 krótkich filmów o Scrumie i nie tylko.

Kanał #Białko na www.youtube.com

Jeżeli znasz jakieś ciekawe podcasty o Agile, które mogły by trafić na tą listę napisz w komentarzu. Dziękuję!